Fašanky 2020

Dobrý den, milí hasiči, hasičky a přátelé,

jak jistě víte, v sobotu 22.2.2020 se u nás v obci uskuteční fašankový průvod zakončený večer taneční zábavou v místním hostinci.

Pár informací k průběhu celého dne:

* Průvod vyjde od hasičské zbrojnice v 7:00, takže sraz masek bude nejpozději 6:50, ať se stihneme všichni vyfotit

* Jako již tradičně nás bude doprovázet dechová hudba

* V 7:00 vyjdeme směrem na Bohuslavice a postupně projdeme dům od domu celou obec

* Konec průvodu bude opět v hasičské zbrojnici přibližně kolem 16:00

Ve 20:00 začne v místní hospůdce taneční zábava, kterou zahájí dětský folklorní soubor Doubravjánek. K poslechu a tanci nám zahraje skupina ve složení - Jarda Bobowski (člen skupiny Premier), Kamil Dyjak a Dan Volcik, taktéž z Premierů.

Součástí večera bude i bohatá tombola. Vstupné na taneční zábavu je 100,- Kč.

Budeme moc rádi, když se přidáte do průvodu. Každý je srdečně vítán. Stačí Vám jen maska a dobrá nálada. Určitě nebudete litovat a užijete si spoustu zábavy.

Dále bych Vás rád poprosil o dary do tomboly. Budeme moc vděční za každý dar. Můžete je odevzdat buď přímo v hospodě, nebo zavolejte na tel. 605 029 329 (Marek Miškářík) a domluvíme se.

Mockrát děkuji a těším se na Vaši účast.

S přáním krásného dne Marek Miškářík, starosta SDH Doubravy.