Jdi na obsah Jdi na menu
 


Císařské hody 15.10.2016

9. 10. 2016

Dobrý den, milí hasiči a přátelé,

prosím dovolte mi Vás pozvat na císařské hody v Doubravách, které se uskuteční 15.10.2016. Hody začnou od 14::00 průvodem od hasičské zbrojnice. V průvodu s námi půjde dechová hudba Fryštácká javořina, folklorní soubor Doubravjánek a samozřejmně my hasiči. Průvod projde obcí, při čemž bude mít zastávky na tančení a zpívání s občany. Moc se těšíme na krásné společné zážitky. 

Večer proběhne v hasičské zbrojnici posezení s harmonikářem. Bude se točit pivo a udit klobásky. Moc se na Vás všechny těšíme a doufáme, že nás příjdete podpořiv v obnovení tradice císařských hodů v Doubravách.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Jarmila Gajdůšková, 17. 10. 2016 21:27)

Milí hasiči!
Vy jste úžasní. Tak nádherná akce, znásobená krásným počasím, krásně ustrojené děti z Doubravjánku, Vy všichni tak pěkně a důstojně oblečení, nádherný hudební doprovod, zkrátka vše parádní.
Moc a moc Vám děkujeme za krásné odpoledne i večer.
Velká poklona Vám všem! Ať se Vám skvěle daří a jste i nadále ozdobou naší dědinky.
S úctou a uznáním Jarmila Gajdůšková - místostarostka.

Re: Pochvala

(Marek, 31. 10. 2016 22:18)

Mnohokrát děkujeme za slova chvály. Moc si toho vážíme.