Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky okrskové soutěže v Doubravách

5. 6. 2014

 

Výsledky okrskové soutěže v Doubravách 31.5.2014

 

Muži

1- Velký Ořechov

2- Provodov C

3- Doubravy A

4- Dobrkovice

5- Kelníky

6- Doubravy B

7- Provodov A

8- Hřivínův Újezd

 

Ženy

1- Doubravy

 

Muži nad 35

1- Velký Ořechov

2- Provodov

3- Doubravy

4- Dobrkovice

 

Mladší žáci

1- Provodov

2- Doubravy

3- Březůvky

4- Hřivínův Újezd

5- Velký Ořechov

6- Dobrkovice

 

Starší žáci

1- Provodov

2- Doubravy

3- Dobrkovice

 

Slovo závěrem

Rád bych zhodnotil okrskovou soutěž, která proběhla 31.5.2014 v Doubravách. Pro mě, a věřím, že i pro celý sbor je toto hodnocení velice příjemné. Stačí se jen podívat na výsledky. Vždyť která z okolních vesnic dokázala sestavit šest družstev a z toho vytěžit pět medailových umístění? Při tomto pohledu jsem hrdý na to, že jsem členem SDH Doubravy. Samozřejmě i všechny ostatní sbory si zaslouží uznání a úctu. Vždyť jsou to hodiny práce, které dobrovolně odevzdávají nejen hasičskému sportu, ale i ostatním činnostem ve svých sborech. A obzvlášť bych rád vyzvedl ty členy, kteří se věnují mládeži. U nich se nejedná jen o hodiny, ale o desítky, ne-li stovky hodin práce. Děkuji, že jsou mezi námi takoví velcí lidé, pro které tato práce není prací. 

Ale vraťme se k soutěži. Moc a moc bych chtěl poděkovat všem, co se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravách a bezproblémovém průběhu soutěže. Velký dík patří paní hospodské a našemu členovi Leošovi, dalšímu našemu členovi Jarkovi Jurákovi za ozvučení celé akce. Dále panu starostovi a celé obci, rozhodčím, technické četě, všem co prodávali občerstvení, trenérům mladých hasičů, našim členům a všem divákům, co nás přišli podpořit. A tak bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho, ale nerad bych vás nudil. Těším se, že se zase uvidíme na nějaké další akci, která si bezpochyby zaslouží opět tak kladné hodnocení. Rád bych tento článek zakončil mottem hasičů, které bychom si všichni mohli vzít k srdci. "Bohu ku cti, bližnímu ku pomoci."  

img_3845.jpg     

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

okr soutěž

(zdena, 6. 6. 2014 9:54)

Soutěž neměla chybu. V příští soutěži bude kategorie nad 55 let.