Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž Kaňovice

9. 6. 2016

Dobrý den, milí hasiči, hasičky a přátelé,

dne 15.5.2016 se v Kaňovicích uskutečnila okrsková soutěž v hasičském sportu. Náš sbor se zúčastnil s 5 družstvy: mladší žáci, starší žáci, dorost, ženy a muži. Soutěž začala hned ráno kategoriemi žáků. Bohužel měly děti stížené podmínky kvůli počasí. Od brzkých ranních hodin totiž vydatně pršelo. Naštěstí se dopoledne počasí umoudřilo a naše děti mohly vyrazit na trať. Družstvo mladších žáků se umístilo na krásném šestém místě. Družstvo starších žáků potvrdilo svou formu a obsadilo nádherné druhé místo. Za tyto úžasné umístění oběma družstvům gratuluji a přeji hodně zdaru v dalších soutěžích. Obrovskou pochvalu si zaslouží i čtveřice trenérů, kteří se o naše děti starají a věnují jim nemalou část svého volného času. Odpoledne soutěž pokračovala kategoriemi muži, ženy a dorost. Počasí nás i odpoledne potrápilo občasným deštěm, proto rozhodčí rozhodli, že se při štafetě zruší některé překážky. Při požárních útocích všechna naše družstva mile překvapila. Navzdory slabší technice oproti ostatním týmům se dorost umístil na prvním místě s časem 30,89s. Měli ovšem značně ulehčenou pozici tím, že v této kategorii závodili sami. Je škoda, že své síly nemohli porovnat i s jinými družstvy, ale s tímto skvělým časem by určitě nezklamali. Ženy taky velice mile překvapily. V konkurenci mladých slečen, které ještě neví, co je to mateřství, se naše ženy od rodin opravdu vytáhly a předvedly požární útok v krásném čase 30,83s, který je vynesl na třetí místo. Muži opět nezklamali a předvedli útok na velmi vysoké úrovni a s časem 25,39s se drželi na třetím místě. Bohužel se jim nepovedla štafeta a muži brali bramborovou medaili. Později měli šanci na reparát a dovést domů alespoň pohár předsedy. Předvedli krásný útok, nádherně provedený a s časem 35,42s si také hodně věřili. Bohužel nás ale porazil Provodov, a tak muži obsadili druhé místo. 

Závěrem bych chtěl moc poděkovat všem soutěžícím, trenérům, rodičům, fanouškům a všem co nás podporovali. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář