Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž 2015

17. 5. 2015

Dobrý den milý hasiči, hasičky a přátelé,

jak jistě víte, dne  9.5.2015 se uskutečnila okrsková hasičská soutěž v požárním sportu. Pořádání této soutěže se ujali hasiči z Hřivínova Újezda. Soutěže se zúčastnili družstva s celého našeho okrsku. Za SDH Doubravy jsme vyslali 2 družstva mladých hasičů. Jedno družstvo mladších a jedno starších žáků, kteří  se umístili na krásném 2. místě. Mladší vybojovali  4. místo. Obě družstva si zaslouží velkou pochvalu. Odpoledne nás reprezentovalo jedno družstvo mužů, které se umístilo na 6. místě. Všem zúčastněným bych chtěl moc poděkovat za vzornou reprezentaci našeho SDH. A jedno velké poděkování patří také trenérům a všem co se starají o naše mladé hasiče. Přeji krásný zbytek dne.      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář