Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj a sběr víček

22. 6. 2015

Dobrý den, milí hasiči,

jak jistě víte, náš sbor se v sobotu 20.6.2015 zúčastnil charitativního turnaje v malé kopané, který pořádalo sdružení Srdce na pravém místě. Turnaj se pořádal na podporu malé Adélky z Kvasic, která je vážně nemocná. Turnaje se zúčastnilo 9 družstev a náš tým obsadil osmou příčku, ale i přesto jsme získali dvě idividuální ocenění. A to cenu pro nejlepšího brankáře, kterou získala Barbora Navrátilová a cenu nejlepšího hráče si zasloužil její syn Matyáš Navrátil. Ono v turnaji nešlo ani tak o umístění, ale aby se vybraly nějaké penízky pro již zmiňovanou Adélku. Náš sbor přispěl 1000,- a celkově se na turnaji vybralo něco málo přes 25 000,-. Akce to byla vydařená i když se neobešla bez zranění. Bohužel se zranění nevyhnula ani našemu týmu. Tímto bych chtěl všem zraněným hráčům popřát brzké uzdravení a celému našemu týmu moc poděkovat, že si našli čas a podpořili svým výkonem dobrou věc.

Po turnají jsme jeli k Adélce domů a tam jsme jejím rodičům předali plastová víčka. Celkem jsme jich nasbírali cca 200 kg a to je pěkné číslo. Moc Vám všem za sbírání děkuji a doufám, že budete ve sbírání pokračovat. Určitě se najde další užitečná věc, na kterou víčka použijeme. Jen při dalším sbírání prosím o sběr pouze víček z pet lahví. Ještě jednou Vám všem  moc děkuji a přeji krásný zbytek dne.

 

dsc_0050-1-.jpg       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář