FAŠANKY 25.2.2017

18. 2. 2017

Dobrý den, milí hasiči, hasičky a přátelé,

jak jistě víte, v sobotu 25.2.2017 se u nás v obci uskuteční fašankový průvod zakončený taneční zábavou v místním hostinci.

Pár informací k průběhu celého dne. Průvod vyjde od hasičské zbrojnice v 7:00, takže sraz masek bude nejpozději 6:50, ať se stihneme všichni vyfotit. Jako tradičně s námi půjde i dechová hudba, která bude čítat 10 až 12 muzikantů. V 7:00 vyjdeme směrem na Bohuslavice a postupně projdeme dům od domu celou obec. Konec průvodu bude opět v hasičské zbrojnici přibližně kolem 16:00.

Ve 20:00 začne v místní hospůdce taneční zábava, na které nám k poslechu a tanci zahraje skupina Ká-duet. Bude se prodávat vynikající víno, které osobně vybíraly ve vinařství naši členové. Součástí večera bude i bohatá tombola. Vstupné na taneční zábavu je 80,- Kč.

Budeme moc rádi, když se přidáte do průvodu. Každý je srdečně vítán. Stačí Vám jen maska a dobrá nálada. Určitě nebudete litovat a užijete si spoustu zábavy.

Dále bych Vás rád poprosil o dary do tomboly. Budeme moc vděční za každý dar. Můžete je odevzdat buď přímo v hospodě, nebo zavolejte na tel. 605 029 329 (Marek Miškářík) a domluvíme se.

Mockrát děkuji a těším se na Vaši účast.

S přáním krásného dne Marek Miškářík, starosta SDH Doubravy.