Císařské hody 15.10.2016

9. 10. 2016

Dobrý den, milí hasiči a přátelé,

prosím dovolte mi Vás pozvat na císařské hody v Doubravách, které se uskuteční 15.10.2016. Hody začnou od 14::00 průvodem od hasičské zbrojnice. V průvodu s námi půjde dechová hudba Fryštácká javořina, folklorní soubor Doubravjánek a samozřejmně my hasiči. Průvod projde obcí, při čemž bude mít zastávky na tančení a zpívání s občany. Moc se těšíme na krásné společné zážitky.

Večer proběhne v hasičské zbrojnici posezení s harmonikářem. Bude se točit pivo a udit klobásky. Moc se na Vás všechny těšíme a doufáme, že nás příjdete podpořiv v obnovení tradice císařských hodů v Doubravách.